Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

AGROPORT у липні збирається до Херсону та всіх запрошує

VIII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «АГРОПОРТ» 26—28 липня буде проходити в Херсоні. Захід орієнтований на дрібних і середніх фермерів.

Серед ключових тем — інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології.

До участі в Агропорті в Херсоні запрошено фермерів і господарів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також інших регіонів України.

У 2018 році особлива увага буде приділена проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін і перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні запущено новий проект «Українське Трипілля». Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України. На відміну від інших міст у Херсоні демонстраційні покази проходитимуть усі три дні роботи заходу.

Детальна інформація й умови участі ›››

Нагадаємо, «АГРОПОРТ» — це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Херсонської облдержадміністрації, бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» та Aviabrand LLC.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1501

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net