Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники NYCUA і ВАКС говорили про особливості ро-боти кредитних спілок

Президент ВАКС Ольга Мороз і директор ТОВ «ІКЦ ВАКС» Максим Нікішин 10 квітня в м. Олбані (США) зустрілися з Рональдом Макліним, директором зі зв'язків з громадськістю та з питань співробітництва Асоціації Кредитних Спілок Нью-Йорка (New York Credit Union Association, NYCUA), а також співробітниками NYCUA.

Зустріч відбулася за сприяння п. Олега Лебедько, генерального директора «Української Федеральної Кредитної Спілки» (УФКС), яка є учасником NYCUA.

Під час зустрічі співробітники NYCUA розповіли про структуру Асоціації, органи її управління, послуги, головні засади діяльності. Окремо зупинилися на показниках роботи Асоціації та фінансових показниках КС-членів NYCUA.

За словами пана Макліна, зустріч була продуктивною й інформативною. «Було приємно дізнатися про рух кредитних спілок України та поділитися інформацією про нашу асоціацію й наші кредитні спілки», — зазначив він.

Довідка

New York Credit Union Association (NYCUA)

https://nycua.org/

Асоціація надає кредитним спілкам, які входять до її лав, різні послуги, експертну підтримку, послуги з адвокації, а також можливість використовувати спільні доробки задля розбудови й популяризації кредитно-кооперативного руху.

Кредитні спілки відзначають, що NYCUA допомагає їм оптимізувати витрати на персонал, адже надає необхідні консультації фахівців за різними, важливими для роботи КС, напрямами.

Крім того, кредитні спілки високо оцінюють представницьку функцію NYCUA, без якої представлення на державному рівні цих фінансових установ було б неможливим і неефективним.

Також NYCUA допомагає кредитним спілкам у навчанні працівників, що вкрай важливо для якісного виконання щоденної роботи.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1493


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net