Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Президент ВАКС зустрілася з представниками CUNA та WOCCU

У Вашингтоні (США) президент ВАКС Ольга Мороз 9 квітня взяла участь у робочій зустрічі з представниками кредитно-кооперативного руху США — Райаном Донованом (Ryan Donovan), головним спеціалістом з адвокації Національної асоціації кредитних спілок (CreditUnion National Assosiation, CUNA), Ендрю Прайсом (Andrew Price), регуляторним радником WOCCUСтефані Азар (Stephanie Grell Azar), програмним менеджером WOCCUКарою Бідвелл (Cara Bidwell) спеціалістом WOCCU.

Говорили про головні засади адвокації, а також обмінялися думками стосовно окремих напрямків діяльності кредитних спілок у світі.

ВАКС дуже рада нагоді обговорити важливі стратегічні питання та дякує всім учасникам зустрічі за приділений час.

Довідка

Credit Union National Association (CUNA)

https://www.cuna.org

Національна асоціація кредитних спілок, широко відома під назвою CUNA, займається лобіюванням, адвокацією регуляторних актів, управлінням послугами та професійним розвитком співробітників кредитних спілок США. Організація працює в штаб-квартирі у Вашингтоні (округ Колумбія, США) й операційному центрі в Медісоні (штат Вісконсін, США). CUNA існує за рахунок членських внесків кредитних спілок.

World Council of Credit Unions (WOCCU)

www.woccu.org

Всесвітня Рада Кредитних Спілок була зареєстрована в штаті Вісконсін 10 листопада 1970 року — на підставі голосування національних асоціацій кредитних спілок у всьому світі.

Всесвітня рада офіційно розпочала свою діяльність 1 січня 1971 року.

Сьогодні WOCCU виступає провідним голосом адвокатури й управління від імені міжнародної спільноти кредитних спілок. Всесвітня Рада продовжує сприяти економічній свободі та стабільному розвитку фінансових кооперативів у всьому світі через освіту, співпрацю та проекти розвитку на основі громади.

Штаб-квартира Всесвітньої Ради й її дочірніх компаній розташовані в м. Медісон (штат Вісконсин, США). Всесвітня Рада також має постійний офіс у Вашингтоні (округ Колумбія, США) та офіси програм у всьому світі.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1492

 

 


 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net