Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Східний регіональний форум ВАКС: актуальні й практичні питання для кредитних спілок східного регіону

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) у співпраці з Об'єднанням кредитних спілок «Програма захисту вкладів» (ОКС «ПЗВ»), за підтримки Проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності на селі» Німецького Товариства Технічного Співробітництва (GTZ) і Німецької Кооперативної Асоціації «Райффайзен» (DGRV) провела 11 листопада Східний регіональний форум у Харкові.

Метою цього заходу було ознайомити представників кредитних спілок, які працюють у східних областях України, з новинами ринку, обговорити з ними ситуацію, що наразі склалася в кредитній кооперації загалом і в регіоні зокрема, а також представити позицію й ставлення державних органів до кредитних спілок.

Головними темами Східного регіонального форуму ВАКС були такі:

  • новини ринку кредитної кооперації;
  • основні напрямки діяльності ВАКС;
  • фінансовий моніторинг;
  • нове в аналізі фінансового стану кредитної спілки;
  • питання правозастосування на ринку фінансових послуг.

Відкрила форум Президент ВАКС Вікторія Волковська, яка ознайомила присутніх з програмою форуму, представила всіх доповідачів та надала слово Президенту ОКС «ПЗВ» Андрію Оленчику.

Андрій Оленчик розповів про основні ініціативи ринку кредитних спілок, проекти нормативно-правових актів, що стосуються діяльності кредитних спілок.

Вікторія Волковська детально зупинилася на основних напрямках діяльності ВАКС, питаннях взаємодії ВАКС з органами державної влади, а також роботі Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин сучасного стану справ в системі кредитної кооперації  України.  

Іван Вишневський, генеральний директор Української об'єднаної кредитної спілки, розповів про інструменти управління ліквідністю кредитної спілки, а також про діяльність Української об'єднаної кредитної спілки.

Юрисконсульт ВАКС Надія Волотовська детально зупинилася на питаннях правозастосування на ринку фінансових послуг, нормативно-правовому забезпеченні та практичному застосуванні заходів впливу Держфінпослуг до кредитних спілок.

Особливу зацікавленість у присутніх викликала тема «Вимоги щодо ведення фінансового моніторингу в кредитних спілках з набуттям чинності нової редакції Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом», доповідачем якої був директор навчально-методичного  центру Держфінмоніторингу Михайло Работін. Учасники форуму отримали відповіді на питання щодо практичного застосування положень нової редакції закону та підзаконних нормативно-правових актів.

Слід зазначити, що учасники Східного регіонального форуму брали активну участь в обговоренні всіх питань. Представники кредитних спілок жваво висловлювали свою думку та надавали свої пропозиції.  

Нагадаємо, Східний регіональний форум став другим заходом у рамках запланованих форумів у регіонах України. Перший регіональний форум відбувся у Львові для кредитних спілок західного регіону. З результатами Західного регіонального форуму можна ознайомитися тут.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net