Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Експерти Проекту КЕП відвідали КС «Кредит-Союз»

Представники штаб-квартири World Council of Credit Unions Стефані Азар та Жан Тібуто разом із співробітниками Проекту КЕП 24 квітня цього року відвідали кредитну спілку «Кредит-Союз» у м. Черкаси.

Під час візиту експерти WOCCU зустрілися з Президентом КС Володимиром Казаріновим, щоб обговорити стратегію розвитку спілки, її досягнення та виклики, а також спільно провести аналіз фінансових даних і тенденцій розвитку агрокредитування. Також обговорювалися можливі шляхи вдосконалення співпраці Проекту КЕП з його партнерськими кредитними спілками.

Крім того гості відвідали фермерське господарство Олександра Самойленка, місцевого агровиробника – члена КС та позичальника, який працює та розвивається з КС протягом останніх 5 років. Завдяки постійному вдосконаленню кредитних послуг КС, він зміг залучити додаткове фінансування та розширити свої угіддя до 450 га, де вирощує квасолю, кукурудзу та соняшник. Зокрема, за фінансової підтримки КС, Олександр збудував просторий ангар для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Це стало поштовхом до налагодження співпраці з сусідніми фермерами, виходу на експортні ринки та створенню нових робочих місць.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1480

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net