Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ЦКС «Анісія» взяла участь у AGROPORT WEST LVIV 2018

У Львові 19—21 квітня відбулась VII Міжнародна виставка та форум AGROPORT WEST LVIV 2018.

«Агропорт» — один з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі. Учасниками цього року були фермери Львівської області, Волинської, Рівненської, Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Херсонської та Миколаївської областей, а також представники Німеччини, Латвії, Франції, Канади.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України О. Трофімцева, яка взяла участь у відкритті виставки, відзначила «Агропорт» як інтернаціональний майданчик, де можна поділитися актуальною інформацією та зрозуміти потреби аграріїв.

З великою зацікавленістю присутні поспілкувалися з Президентом України П. Порошенком, який 20 квітня відвідав виставку і дав їй високу оцінку.

У межах форуму відбулися різні заходи, дискусійні панелі, демонстраційні покази сільськогосподарської техніки, Фермерський ярмарок, Фестиваль вуличної їжі. Також були відзначені кращі підприємства агропромислового комплексу області.

Представники ЦКС «Анісія» разом з проектом КЕП взяли активну участь у заходах форуму, зокрема, у дискусійній панелі «Фінансові інструменти для сільського господарства» та «Органічні продукти».

«Агропорт» цінний тим, що експерти й учасники з різних сфер сільськогосподарської діяльності мали можливість обговорити актуальні питання сучасного стану сільського господарства в Україні, досвід зарубіжних партнерів, який би дозволив українцям суттєво покращити рівень свого життя.

 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1479

 

 

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net