Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Про 65-річний досвід роботи «Української Федеральної Кредитної Спілки» — під час робочої зустрічі з представниками ВАКС у США

«Українській Федеральній Кредитній Спілці» (Ukrainian Federal Credit Union, Rochester, NY, USA) у квітні виповнилося 65-років. Напередодні урочистих подій з цієї нагоди, 6 квітня, представники ВАКС Ольга Мороз і Максим Нікішин відвідали центральний офіс спілки, де зустрілися з її генеральним директором Олегом Лебедько.

Пан Олег познайомив українських колег з діяльністю спілки та її відділень. Також під час зустрічі говорили про заходи, в рамках яких працівники УФКС роз’яснюють членам спілки умови надання фінансових послуг як до укладання договору, так і під час його дії.

Окремо обговорили стратегічні напрямки розвитку ВАКС — за висновками Василя Корнила та Олега Лебедько як експертів проекту КЕП.

Крім того, відбулася зустріч з Романом Омесінським (Roman Omecinskyj), фінансовим директором УФКС, який розповів про внутрішній аудит кредитної спілки, взаємодію між зовнішніми та внутрішніми аудиторами, а також про планування фінансової діяльності, у тому числі щодо прогнозних показників та оцінки ризиків.

Довідка

«Українська Федеральна Кредитна Спілка» була заснована 1953 року українськими американцями в Рочестері, штат Нью-Йорк (США).

Спілка надає послуги українською та англійською мовами. До неї входить 21 000 громадян. Наразі УФКС має 11 відділень повного обслуговування. Філії спілки розташовані в Амхерст, Буффало, Рочестер, Сіракузи та Вебстер, штат Нью-Йорк, Сакраменто, Каліфорнія, Бостоні, штат Массачусетс, Клівленд, Огайо, Портленд, Орегон, Сіетл і Ванкувер, штат Вашингтон.

УФКС за розміром активів (227 мільйонів доларів) посідає шосте місце в списку кредитних спілок Рочестерського бізнес-журналу. Кредитна спілка була визнана організацією MemberShoppers однією з провідних кредитних спілок Америки за якістю надання послуг своїм членам, а також отримала премію MNA ServiStar Credit Union Award за Найкращий рівень обслуговування членів спілки (Member Service Culture Excellence).

Асоціація Кредитних Спілок Нью-Йорка (New York Credit Union Association) неодноразово називає УФКС серед лідерів кредитних спілок і щороку з 2012-го включає до ТОП-10 у своєму Звіті (New York Credit Union Profile Report). Також УФКС отримала від компанії BauerFinancial, Inc. найвищу оцінку 5-зіркового рейтингу за фінансову спроможність та стабільність, що є основною базою банків і кредитних спілок у США.

Крім того, УФКС є засновником Українсько-Американського Громадського Об’єднання, яке постійно організовує та фінансує різні культурні, освітні, релігійні, громадські, молодіжні та гуманітарні програми.

Місія УФКС: «Допомогти нашим членам досягти фінансового успіху, надаючи їм найвищий рівень індивідуального обслуговування».Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1477

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net