Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Як працює кредитна спілка з депозитами понад $6 млрд представники ВАКС вивчали під час робочої зустрічі в США

Федеральна Кредитна Спілка ESL — найбільша фінансова установа в окрузі Рочестеру (Greater Rochester area, USA). З особливостями її роботи 6 квітня знайомилися Ольга Мороз, президент ВАКС, і Максим Нікішин, директор ТОВ «ІКЦ ВАКС».

Також участь у зустрічі взяли Василь Корнило (Wasyl Kornylo), президент ради директорів, та Олег Лебедько, генеральний директор «Української Федеральної Кредитної Спілки» (Ukrainian Federal Credit Union, Rochester, NY, USA).

Під час візиту до цієї кредитної спілки представники ВАКС спілкувалися з Фахімом Масудом (Faheem A. R. Masood), президентом і виконавчим директором ESL, Тріш Ріссон (Trish Risson), менеджером служби будівництва та підтримки ESL, та Робертом Лукасевичем (Robert J. Lukasiewicz), менеджером з фізичної безпеки ESL.

Зокрема, пан Роберт розповів про найсучасніші методи захисту персональних даних і безпеку будівлі, а пані Тріш — про структуру кредитної спілки, соціальний пакет для робітників, а також саме приміщення, де розташовані тренажерний зал, кімнату відпочинку, магазин тощо.

Довідка

Наразі ESL є однією з найбільших кредитних спілок штату Нью-Йорк (США). У спілці розміщені депозити на суму понад $6 млрд. І на ESL приходиться 1% федерального страхування в США — з понад 7 000 кредитних спілок.

 

ESL має близько 348 000 членів у всьому світі та 21 філію, а в центральному офісі спілки в Рочестері працює понад 750 співробітників.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1474

 


 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net