Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники ВАКС відвідали «Українську Національну Федеральну Кредитну Спілку» в США

У рамках робочого візиту, 5 квітня, у м. Нью Йорк президент ВАКС Ольга Мороз та директор ТОВ «ІКЦ ВАКС» Максим Нікішин відвідали «Українську Національну Федеральну Кредитну Спілку» (УНФКC) (Ukrainian National Federal Credit Union (UkrNatFCU), New York, USA).

Також участь у зустрічі взяв Олег Лебедько, генеральний директор «Української Федеральної Кредитної Спілки» (Ukrainian Federal Credit Union, Rochester, NY, USA).

В УНФКC представники ВАКС зустрілися з її виконавчим директором Наталею Пачашинською (Natalia Pachashynska), яка розповіла про принципи діяльності нью-йоркської кредитної спілки й зупинилася на можливих напрямках співпраці з ВАКС.

Крім того, під час зустрічі пані Наталія відзначила, що кредитним спілкам в Україні необхідна підтримка їхньої діяльності на законодавчому рівні, а ще вкрай важливим є питання запровадження механізмів гарантування вкладів членів кредитних спілок на депозитні рахунки.

 


Довідка

«Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка» (УНФКC) в м. Нью Йорк (Ukrainian National Federal Credit Union, New York, USA) пряцює з 1965 р. Її створили 9 членів-засновників, які й сформували перші активи спілки — $3 500. Спочатку спілку назвали «Українська Православна Федеральна Кредитна Спілка», оскільки її послугами користувалися члени українських церков і суміжних організацій. Однак згодом назву змінили.

Усі ці роки кредитна спілка зростала та перетворилася на сучасну фінансову установу, яка обслуговує близько 7 000 членів, активи перевищують $140 000 000.

УНФКC є неприбутковою організацією, яка надає своїм членам вигідні й якісні фінансові послуги, а також піклується про високий рівень обслуговування. Зростання доходів спілки повертається її членам у вигляді вищих ставок за депозитами, більш конкурентних ставок за кредитами, низьких комісій з обслуговування та збільшення резервів.

Сьогодні до цієї кредитної спілки можуть вступити члени Свято-Троїцької Української Православної Церкви та Української Православної Церкви Святого Володимира в Нью-Йорку, Нью-Йорк; постійні члени та співробітники Андріївської Української Православної Церкви в Південному Браун Брук, штат Нью-Джерсі.

Філософія кредитної спілки: «Люди, які допомагають людям».

Девіз спілки: «Один раз ставши членом спілки, залишаєшся ним назавжди».

І цей вислів підтверджують умови членства: «Після того, як Ви приєднаєтесь до Української Національної ФКУ, Ви будете залишатися членом спілки й отримувати всі переваги членства в кредитній спілці, навіть після виходу на пенсію або якщо зміните місце роботи чи переїдете до іншої країни», — зазначено на сайті КС.

https://www.ukrnatfcu.org/


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1472

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net