Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацбанк запросив професійні об’єднання до роботи над «Комплексною програмою розвитку фінансового сектору України до 2020 року»

Вчора, 2 квітня, відбулася зустріч представників Національного банку України та професійних об'єднань з приводу роботи над «Комплексною програмою розвитку фінансового сектору України до 2020 року» (далі - Комплексна програма).

Участь у цьому заході взяли Ольга Мороз, президент ВАКС, й Анна Нагребельна, керівник інформаційної служби ВАКС.

Про мету й етапи роботи над Комплексною програмою присутнім розповідав начальник Управління реформування фінансового сектору Національного банку Євген Степанюк. Зокрема, він зазначив, що в результаті таких зустрічей буде створений єдиний документ, який Національний банк спільно з регуляторами небанківського фінансового сектору будуть впроваджувати наступні півтора роки.

Зі свого боку представники професійних об'єднань поставили питання стосовно актуалізації термінів деяких заходів, передбачених Комплексною програмою, та можливості внесення пропозицій до тексту цього документу. У відповідь Євген Степанюк зазначив, що всі пропозиції будуть прийняті й опрацьовані, однак часу для їх подання обмаль, адже підписання Комплексної програми заплановане на кінець травня цього року.

Нагадаємо, у березні новопризначений Голова Яків Смолій презентував «Стратегію Національного банку України», де ефективне регулювання фінансового сектору зазначено як одна з семи головних цілей розвитку.Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1467

 

 


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net