Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг представила громадськості Публічний звіт про свою діяльність у 2017 році

Голова і члени Нацкомфінпослуг під час Публічного звіту про свою діяльність у 2017 році, представленого громадськості 14 березня цього року, детально зупинилися на тому, що було зроблено для ринку кредитних спілок. Зокрема, йшлося про виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У свою чергу, ВАКС подякувала Нацкомфінпослуг за такий публічний захід: «Відкритість Нацкомфінпослуг та інформування громадськості про напрямки реформування небанківського фінансового сектору, вдосконалення механізмів регуляторного впливу, дозвільних і наглядових процедур є вкрай важливою частиною у збереженні довіри споживачів фінансових послуг до небанківських фінансових установ, зокрема й кредитних спілок», — зазначено в зверненні ВАКС. Крім того, у своєму листі ВАКС відзначила вагому підтримку кредитних спілок у 2017 році з боку Нацкомфінпослуг:

  1. У частині виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: саме завдяки аргументованій позиції Нацкомфінпослуг під час обговорення у м. Брюссель можливості виключення кредитних спілок України зі сфери застосування Директиви 2013/36/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 червня 2013 р. і Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 575/2013 від 26 червня 2013 р. європейська сторона підтримала пропозицію щодо незастосування зазначених законодавчих актів ЄС до кредитних спілок України.
  2. Шляхом підтримки профільного законопроекту.
  3. Відкритістю при впровадженні плану трансформації ринку кредитної кооперації.

ВАКС висловила сподівання, що співпраця кредитних спілок і Нацкомфінпослуг у подальшому буде такою ж плідною — задля покращення фінансових послуг і ефективної роботи ринку кредитної кооперації в Україні.

Публічний звіт Нацкомфінпослуг за 2017 рік ›››

Презентація Публічного звіту ›››

  


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1457

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net