Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

На Львівщині відзначили кращих представників кредитних спілок

19 жовтня, з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок та в межах II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив відзнаками кращих представників кредитних спілок, зокрема нагороджено було кредитні спілки "Вигода", "Анісія", "Бойківщина" та "Щедрість".

Повідомлення на сайті ЛОДА ›››

 

Церковна кредитна спілка «Анісія»

З нагоди Міжнародного дня кредитних спілок, який у всьому світі відзначається в кожний третій четвер жовтня, Церковна кредитна спілка "Анісія" отримала відзнаку Львівської обласної державної адміністрації, яку голові правління кредитної спілки Володимиру Сидоровському вручив перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

ЦКС "Анісія" є ініціатором та учасником багатьох програм ЛОДА, які діють для впровадження енергоощадності, підтримки аграріїв, малого та середнього бізнесу.

Нагородження кращих кредитних спілок відбулося в межах ІІ Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок.

Голова правління В. Сидоровський подякував за нагороду та запевнив, що колектив кредитної спілки, яка налічує 10 відділень в районах області, і надалі буде працювати для зміцнення та розвитку місцевих громад.

Фото з події можна переглянути у нашій галереї.

Церковна кредитна спілка «Анісія» ›››

 

Кредитна спілка «Бойківщина»

З нагоди Міжнародного дня кредитних спілок колектив Кредитної спілки "Бойківщина" отримав подяку за вагомий внесок у зміцнення фінансово-кредитної системи Львівської області. Подяку вручив Богдану Щепанюку перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський. Нагородження кращих кредитних спілок відбулося в межах ІІ Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок.

Кредитна спілка «Бойківщина» ›››

 

Кредитна спілка «Вигода»

Кожен третій четвер жовтня, а цьогоріч це випало на 19 число, кредитні спілки всього світу відзначають цей день як Міжнародний день кредитних спілок. В Україні відроджений в роки незалежності кредитно-кооперативний рух в 2017 переступив часову межу на позначці  25 років. Кредитна спілка "Вигода" є першою кредитною спілкою, яка має до цього безпосередній стосунок.

З цієї нагоди в Народному Домі Стрия  в межах II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок відбулася урочиста зустріч  представників кредитних спілок області,  а саме -  кращих представників сфери кредитної кооперації  - "Вигоди", "Анісії", "Бойківщини", "Щедрості" з представниками Львівської держадміністрації в особі першого заступника голови ОДА Ростислава  Замлинського, який привітав присутніх та вручив пам'ятні грамоти за вагомий внесок у зміцнення фінансово-кредитної системи області та плідну співпрацю.

В своєму виступі п. Замлинський наголосив, що  кредитні спілки є учасником багатьох програм, які реалізовуються обласною державною адміністрацією і в енергозбереженні і в конкурентноспроможній економіці, але найбільше це в галузі аграрного сектору економіки, саме та базова галузь, яка є запорукою розвитку регіонів, малих сіл, окремих територій, а також області в цілому.

Промовець  також відмітив, що ми даємо  своїм членам інструмент, механізм, знання, пораду та підтримку, а коли потрібно - підставляємо плече. 

Були також присутні на цій зустрічі активні спілчани, а також представники влади Стрийського  району та міста Стрия. Все відбулося в теплій дружній атмосфері.

Кредитна спілка «Вигода» ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1437

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net