Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Міжнародні експерти відвідали Всеукраїнську aсоціацію кредитних спілок для обговорення сьогодення руху кредитних спілок та обміну міжнародним досвідом

28 липня 2017 року до ВАКС завітали гості з Проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (Проект САР) з Всесвітньої Ради кредитних спілок (WOCCU) і пов'язаних з нею кредитних спілок. Вони відвідали Київ для підсилення діяльності Проекту в рамках його роботи. Очолював делегацію гостей Президент Всесвітньої Ради кредитних спілок пан Брайан Бренч.

Президент ВАКС Ольга Мороз ознайомила гостей з історією Асоціації, її місією та послугами, які надає Асоціація. Після цього учасники зустрічі обговорили структуру Асоціації, завдання та виклики, з якими вона стикається в ході своєї роботи.

Також було обговорено можливість розширення послуг, які надає Асоціація своїм членам та питання розширення членства.

Далі міжнародні експерти, представники Всесвітньої Ради кредитних спілок, обидві Асоціації та її представники - кредитні спілки-члени взяли участь у Відкритому Форумі, організованому Проектом САР для обговорення, розбудови та визначення стратегічних напрямів діяльності на ринку кредитної кооперації України спільними зусиллями українських та закордонних партнерів.

Метою Форуму стало налагодження діалогу та взаємодії між експертами, асоціаціями та представниками Нацкомфінпослуг для використання багаторічного міжнародного досвіду та його подальшого застосування на ринку.

В ході роботи Форуму учасники обговорили п'ять тем, які є найбільш актуальними для ринку кредитних спілок на сьогоднішній день: законодавча та регулятивна адвокація, поліпшення послуг асоціацій для своїх кредитних спілок, розширення сільськогосподарського та бізнес кредитування, ліквідність кредитних спілок: залучення заощаджень та їх застосування для кредитування та кооперативні цінності.

Форум проходив у формі відкритого діалогу, де кожен учасник міг запропонувати свої ідеї, поділитися досвідом та разом з міжнародними партнерами створити нові можливості для кредитних спілок України.

(натисніть на фото для збільшення)


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1422

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net