Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

8 вересня 2010 р. ВАКС проведено семінар по фінансовому моніторингу

8 вересня 2010 р. Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) провела семінар «Вимоги до ведення фінансового моніторингу в кредитних спілках з набуттям чинності нової редакції Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом».
Семінар було проведено за сприяння та підтримки Державного комітету фінансового моніторингу та Навчально-методичного центру Державного комітету фінансового моніторингу. 
Головною метою семінару було ознайомлення з новим законодавством та отримання практичних порад щодо виконання вимог державних органів, які здійснюють контроль за проведенням фінансового моніторингу в кредитних спілках. Наведення практичних рекомендацій щодо виконання положень закону.
У семінарі взяли участь: більш 70 учасників ринку кредитної кооперації, представники Державного комітету з фінансового моніторингу: Коржанівський Ярослав Віталійович – заступник директора департаменту взаємодії та координації системи фінансового моніторингу, Песеголовець Янік Олександрович – заступник начальника юридичного управління, Савчук Віктор Іванович – начальник відділу, Навчально-методичного центру ДКФМ: Роботін Михайло Вікторович – директор навчально-методичного центру ДКФМ, представники Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг: Бутенко Євгеній Миколайович – головний спеціаліст першого інспекційного відділу, Діденко Дмитро Віталійович – головний спеціаліст відділу фінансового моніторингу, фахівці ВАКС та ОКС ПЗВ.

На семінарі були розглянуті питання: 
Основні положення та вимоги щодо дотримання положень нової редакції Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом», що стосуються специфіки діяльності кредитних спілок.
Нові вимоги до ведення фінансового моніторингу у кредитних спілках.
Вимоги регулятора до виконання норм Закону. Контроль за веденням фінансового моніторингу у кредитних спілках. Відповідальність за порушення вимог.
Шляхи впровадження нових методів організації внутрішнього фінансового моніторингу.
Чимало часу на семінарі було приділено відповідям на запитання учасників ринку та досконалому роз’ясненні окремих питань щодо. 
Також учасникам семінару було запропоновано проекти Правил проведення фінансового моніторингу у кредитній спілці, Програми здійснення фінансового моніторингу кредитною спілкою, Програми навчання працівників кредитної спілки, Посадової інструкції відповідального за ведення фінансового моніторингу, Анкети - ідентифікації клієнта та примірного Наказу по кредитній спілці.

ВАКС висловлює щиру подяку представникам Державного комітету з фінансового моніторингу, Навчально-методичного центру Державного комітету фінансового моніторингу та представникам Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг за участь в роботі семінару та сподівається на подальшу плідну роботу у напрямку навчання та розгляді питань, що стосуються діяльності кредитних спілок. 

ВАКС сподівається, що семінар був корисним для учасників ринку, а підготовлені організаторами семінару проекти допоможуть виконати вимоги щодо ведення фінансового моніторингу в кредитних спілках. 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net