Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

В Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності було представлено Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» та обговорено пропозиції щодо нової редакції Закону України «Про кредитні спілки»

5 квітня 2017 року, в Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності було представлено Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників». Крім того, в ході заходу було обговорено пропозиції щодо нової редакції Закону України «Про кредитні спілки». Участь в заході також взяли представники ВАКС.

За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, профільний комітет вже давно успішно співпрацює з проектами USAID.

«Вони допомагають нам вивчати міжнародний досвід і використовувати в нашій законотворчій роботі найкращі світові напрацювання. Сьогодні ми обговорили питання кредитування сільськогосподарських виробників, оскільки нам необхідно стимулювати розвиток малих та середніх господарств. Адже саме вони дають робочі місця, розвивають інфраструктуру і соціальну сферу села», - заявив він.

 Детальніше за посиланням ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1397

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net