Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

В Івано-Франківську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності

16 грудня 2016 року, в Івано-Франківську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, під головуванням Голови Комітету Сергія Рибалка.

В засіданні взяли участь Голова Нацкомфінпослуг Ігор Пашко, Член Нацкомфіпослуг Олександр Залєтов, Член Нацкомфніпослуг Денис Ястреб тощо.

Представниками ВАКС на засіданні виступили голова Церковної кредитної спілки «Анісія» Володимир Сидоровський та заступник голови кредитної спілки «Бойківщина» Богдан Щепанюк.

Члени Комітету заслухали інформацію про результати роботи Нацкомфінпослуг за 2016 рік та обговорили основні напрями роботи і перспективи законодавчої ініціативи на 2017 рік.

Під час засідання Володимир Сидоровський висловив подяку за підтримку Комітетом Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності розробки законопроекту щодо реформування та розвитку кредитних спілок та звернув увагу на виклики, що постають перед кредитними спілками на сьогоднішній день.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1372

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net