Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Під час засідання Тимчасової слідчої комісії говорили про Фонд гарантування вкладів, рефінансування й поліпшення ситуації на ринку кредитних спілок

21 жовтня відбулося засідання Тимчасової парламентської слідчої комісії з питань діяльності кредитних спілок, у якому взяли участь народні депутати. До участі в цьому засіданні також запросили Василя Волгу, голову Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

Під час засідання учасники обговорили сучасний стан ринку кредитних спілок і його головні проблеми, серед яких назвали відсутність Фонду гарантування вкладів кредитних спілок і рефінансування, недосконалість нормативно-правової бази в частині призначення тимчасових адміністраторів у кредитних спілках.

Голова Держфінпослуг навів приклади проблемних кредитних спілок, вкладники яких сьогодні очікують компенсації від держави та статистику виявлених кримінальних справ.

Проте, і народні депутати, і голова Держфінпослуг відзначили, що наразі українські кредитні спілки відіграють значущу соціальну функцію й виконують виключну місію економічного балансу особливо в сільській місцевості, для малозабезпечених верст населення. Було наголошено, що більшість кредитних спілок сьогодні не тільки не є проблемними, а, незважаючи на фінансову кризу і проблеми навколо кредитної кооперації, продовжують стабільно та прозоро вести свою діяльність на ринку.

Учасники засідання навели, що невідкладними кроками, які допоможуть урегулювати ситуацію на ринку кредитних спілок, має стати термінове ухвалення закону про Фонд гарантування вкладів кредитних спілок, створення саморегулівної організації для внутрішнього контролю за діяльністю кредитних спілок й обов'язкового членства в ній, внесення відповідних змін до Закону «Про кредитні спілки».

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net