Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбувся перший трансатлантичний вебінар між кредитними спілками США та України

З метою ознайомлення з досвідом роботи Української федеральної кредитної спілки (м. Рочестер, штат Нью-Йорк, США) 4 жовтня 2016 року було проведено перший вебінар між представниками кредитних спілок-членів ВАКС та Українською федеральною кредитною спілкою.

Учасники вебінару отримали цікаву та корисну інформацію за темою «Кредитні продукти та робота з позичальниками. Досвід кредитних спілок США».

Вебінар проводили виконавчий директор Української Федеральної кредитної спілки Олег Лебедько та операційний директор Української Федеральної кредитної спілки Таня Котик-Дашкевич.

Під час вебінару вони розповіли про Українську Федеральну кредитну спілку, поділились досвідом роботи та розкрили питання щодо напрямків кредитування, відсоткових ставок та їх розрахунку, порядку оцінки позичальника та умов надання кредитів, роботи з проблемними позичальниками, вирішення конфліктних ситуацій з клієнтами, зменшення ризиків виникнення проблемних питань.

По закінченню доповіді наших колег зі США, слухачі вебінару отримали від Олега і Тетяни змістовні відповіді на свої питання щодо практичної роботи Української Федеральної кредитної спілки.

ВАКС висловлює щиру подяку Олегу Лебедько і Тетяні Котик-Дашкевич за цікаву та змістовну презентацію та сподіваємося на продовження співпраці в напрямку обміну досвідом роботи кредитних спілок між Україною та США.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1358

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net