Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Зустріч представників ринку кредитних спілок та Нацкомфінпослуг з питань проекту Плану поетапної трансформації ринку

07 вересня 2016 року в Нацкомфінпослуг відбулася довгоочікувана робоча зустріч з представниками ВАКС та НАКСУ з питань пропозицій Нацкомфінпослуг, викладених у проекті Плану поетапної трансформації ринку кредитної кооперації (реалізація до 2019 року) (далі - проект Плану трансформації).

У зустрічі взяли участь член Комісії Ольга Максимчук, спеціалісти департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами та бюро кредитних історій Ігор Невінчаний та Ірина Река, представники ВАКС (Ольга Мороз, Президент ВАКС; Оксана Соломчак, Віце-президент ВАКС, директор Об'єднання КС "Програма захисту вкладів"; Ольга Тугай, КС «Київський кредитний альянс»; Марія Галонська, КС "Відродження"; Володимир Сидоровський, КС «Анісія»; Володимир Казарінов, КС «Кредит - СоюЗ»;  Костянтин Гончаренко, КС «Слобожанська»; Галина Шатирко, КС Станіславська»; Олеся Шніцер, КС «Перша всеукраїнська кредитна спілка»; Петро Маковський, КС «Вигода») та НАКСУ (Петро Козинець, Президент НАКСУ; Людмила Кравченко, Віце-президент НАКСУ; Катерина Калустова, Віце-президент НАКСУ з питань саморегулівності та представники кредитних спілок - членів НАКСУ).

Під час зустрічі у конструктивному діалозі учасники обговорили заходи, які представлені у проекті Плану трансформації. Зокрема, представники ринку кредитних спілок надали свої заперечення та пропозиції до вимог щодо встановлення розміру регулятивного капіталу не менше 3 млн. гривень для кредитних спілок, які залучають внески (вклади) своїх членів на депозитні рахунки, встановлення розміру обов'язкового пайового внеску не менше 1 мінімальної заробітної плати, скасування «всеукраїнської» ознаки членства та створення Кооперативного бюро України як структури гарантування вкладів членів кредитних спілок.

Після зустрічі, Нацкомфінпослуг будуть проаналізовані пропозиції представників ринку кредитних спілок, озвучені від час обговорення. Сподіваємось на продовження конструктивної співпраці з представниками регулятора та на досягненні узгодженої позиції між всіма сторонами діалогу при прийнятті остаточної редакції проекту Плану трансформації.

Наразі робота над проектом Плану трансформації продовжується.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1354

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net