Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

В Києві відбулася Конференція Української Світової Кооперативної Ради

 22 серпня 2016 року, в конференц-залі готелю «Козацький» відбулася Конференція Української Світової Кооперативної Ради (УСКР), в якій взяли участь представники кредитних спілок від Централі Українських Кооперативів Америки (ЦУКА), Української Кооперативної Ради Канади (УКРК), Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ), Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, а також народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) Андрій Оленчик, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), Ольга Максимчук, завідуючий відділом пруденційного нагляду за кредитними установами та бюро кредитних історій Нацкомфінпослуг Сергій Корсаков, представники Управління стратегії та реформування банківської системи Національного банку України (НБУ) Олена Онищук та Юлія Овдій. Головуючою на заході була Президент УСКР пані Ольга Шевель.

Конференція розпочалася вітальними словами гостей.

Президент УСКР пані Ольга Шевель виступила зі звітом про діяльність Української Світової Кооперативної Ради за останні три роки.

Присутні на заході також мали можливість ознайомилися з інформацією про діяльність ВАКС, НАКСУ, ЦУКА, УКРК за 2014-2016 роки.

Далі відбулось активне обговорення питань, що виникали в учасників в ході заходу.

За результатами Конференції було прийняте Звернення учасників Конференції до державних органів влади з вимогою невідкладного вирішення нагальних питань, які стримують розвиток кредитної кооперації України.

Ознайомитися зі Зверненням >>>>

Ознайомитися з фотографіями можна в розділі "Фоторепортаж"  >>>>


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1350

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net