Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС отримала відповідь на свій лист щодо відокремлених підрозділів від Нацкомфінпослуг

ВАКС отримала відповідь від Нацкомфніпослуг, на свій лист щодо розпорядження Нацкомфінпослуг від 14.04.2016 № 793 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 22 листопада 2005 року № 4934».

Так, у Розпорядженні повідомляється, що фінансовим установам, інформація про відокремлені підрозділи яких унесена до Державного реєстру фінансових установ до набрання чинності цим розпорядженням, але не була внесена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, необхідно зареєструвати свої відокремлені підрозділи у встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» порядку протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим розпорядженням.

Увага! Зупинення діяльності фінансовими установами своїх відокремлених підрозділів до їх реєстрації у встановленому Законом порядку протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим розпорядженням не передбачено.

Ознайомитися з листом Нацкомфінпослуг >>>>


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1343

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net