Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС вітає кредитні спілки з професійним святом!

Шановні друзі! Вітаю з Міжнародним днем кредитних спілок!

Багато хто з вас працює на ринку кредитної кооперації з моменту його появи і за цей час створили свої традиції, відбудували затишні приміщення, зібрали високопрофесійні колективи. Ви працюєте й живете дружніми кредитно-кооперативними сім’ями.

На жаль, сьогодні переживаємо непрості часи. Світова фінансова криза завдала чимало проблем, стала на перешкоді здійсненню багатьох планів, не найкращим чином позначилася на фінансових показниках у тому числі й кредитних спілок.

Щиро радієш за тих, хто встояв перед викликами кризи й утримав свої ринкові позиції. Засмучуєшся разом з тими, хто не зміг вирівняти ситуацію, у той же час сподіваєшся, що досвід, традиції, професійна та дружня підтримка допоможуть впоратися й подолати наслідки фінансової кризи.

Напевно, не випадково чергове засідання Тимчасової слідчої комісії з питань кредитної кооперації призначено саме на 21 жовтня. Будемо сподіватися, що і держава, нарешті, зверне увагу на наші проблеми й ухвалить певні рішення щодо підтримки кредитних спілок.

Від себе, у цей святковий день, не зважаючи на всі незгоди, бажаю професійної наснаги, добробуту, внутрішнього комфорту і головне — щоб кожного ранку ви із задоволенням йшли на роботу, а ввечері поспішали додому.Щиро, з повагою,

Президент ВАКС Вікторія Волковська

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net