Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

19 квітня представники ВАКС взяли участь в круглому столі з обговорення пропозицій щодо удосконалення системи ліцензування

Сьогодні, 19 квітня 2016 року, представники ВАКС взяли участь в круглому столі з обговорення пропозицій щодо удосконалення системи ліцензування

Ініціаторами та організаторами Круглого столу виступили Державна регуляторна служба (ДРС) та Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ).

Метою проведення Круглого столу, в якому взяли участь представники державних органів та  професійних і громадських об'єднань, було обговорення наявних проблем і пропонованих подальших кроків щодо вдосконалення системи ліцензування видів господарської діяльності.

фото з Facebook ДРСУ

Голова ДРС Ксенія Ляпіна повідомила про скарги підприємців до служби та плани її роботи над вирішенням проблем у сфері ліцензування. Експерт Програми USAID ЛЕВ Любомир Чорній представив системний огляд основних проблем і напрямів вдосконалення системи ліцензування. Директор департаменту ліцензування ДРС Олександр Андрєєв детально ознайомив присутніх з напрацюваннями і пропозиціями ДРС, складеними відповідно пропозицій та зауважень, поданих державними органами та об'єднаннями і опрацьованих Державною регуляторною службою.

фото з Facebook ДРСУ

Так, було зазначено, що незважаючи на позитивні новації Закону України №222 «Про ліцензування видів господарської діяльності», закон містить низку неузгодженостей та внутрішніх правових колізій, врегулювання яких можливе лише шляхом внесення змін до Закону. Крім того, запровадженні Законом новації у ліцензуванні призвели до потреби подальшого системного вдосконалення процедур ліцензування.  

Змінами до Закону №222 запропоновано:

- запровадити термін «Призупинення (зупинення) та відновлення дії ліцензії;

- надати визначення терміну «особливості ліцензування».

З метою усунення можливості встановлення на рівні підзаконних актів важливих процедурних моментів ліцензування, змінами запропоновано норму «виключно законом визначаються підстави для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, відмови у видачі ліцензії, призупинення (зупинення) відновлення дії ліцензії та анулювання ліцензії»;

Також,  змінами передбачено вирішення питання щодо несвоєчасного внесення змін органом ліцензування до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських організацій та багато інших питань, пов'язаних з ліцензуванням (більш детально з запропонованими змінами можна ознайомитись ТУТ)


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1329

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net