Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС рекомендує своїм членам звернути увагу на рекомендації, розроблені ПЗВ за участі ВАКС у період фінансової кризи 2009-2010 р.р.

2015-й став для України роком економічного спаду - сильнішого, ніж 2014 рік, коли в країні сталася революція і почалась війна.

Падіння соціально-економічних показників та девальвація гривні на фоні стрімкого зростання вартості життя відобразилась і на фінансових показниках ринку кредитних спілок. Зменшуються активи, погіршується якість кредитного портфеля, певною мірою обмежується кредитування.

Кредитні спілки докладають максимальних зусиль, намагаючись убезпечити якість свого кредитного портфеля та мінімізувати ризики.  Більшість вжили заходів для зменшення ризиків, певною мірою обмеживши кредитування, підвищивши вимоги до позичальників, наростивши резервний та пайовий капітали.

Більшість кредитних спілок виконують свої зобов'язання перед вкладниками. Проте, об'єктивні проблеми існують.

Саме тому, ВАКС повернулась до РЕКОМЕНДАЦІЙ, розроблених ПЗВ за участі ВАКС у період фінансової кризи 2009-2010 р.р. і пропонує своїм членам знов звернути них увагу.

Рекомендації ВАКС/ПЗВ

Також ВАКС пропонує звернути увагу на Методичні рекомендації кредитним спілкам щодо можливих дій та заходів по забезпеченню виходу зі скрутного фінансового становища, що були затверджені розпорядженням № 633 Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України ще у 2009 році.

Рекомендації Держфінпослуг


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1320

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net