Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС направила запит до Державної фіскальної служби України щодо звітності

У зв'язку з відмовою деяких місцевих податкових надати кредитним спілкам роз'яснення з питань застосування норм податкового законодавства, ВАКС направила запит до Державної фіскальної служби України з приводу надання роз'яснення щодо деяких питань, які стосуються подання податкової звітності.

Ознайомитись з листом до ДФС України ›››

ВАКС сподівається отримати відповідь і довести її до відома кредитних спілок.

В той же час, окрім запиту, направленого ВАКС до Державної фіскальної служби, вважаємо за потрібне кредитним спілкам запит щодо надання роз'яснень по питаннях подання податкової звітності продублювати до своїх обласних контролюючих (податкових) органів.

Зразок запиту додається ››› 

Контактну інформацію обласних податкових органів можна знайти на сайті Державної фіскальної служби України.

Також, звертаємо увагу, що відповідно до пункту 52.3 статті 52 Податкового кодексу України за вибором платника податків консультація надається в усній, письмовій або електронній формі. Консультація, надана в письмовій або електронній формі, обов'язково повинна містити опис питань, що порушуються платником податків, з урахуванням фактичних обставин, вказаних у зверненні платника податків, обґрунтування застосування норм законодавства та висновок з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства. 

Відповідно до пункту 52.4. статті 52 Податкового кодексу України консультації, крім узагальнюючих, надаються:

в усній формі - контролюючими органами (усіма без винятку! (міськими, об'єднаними, міжрегіональними, обласними податковими органами));

у письмовій або електронній формі - контролюючими органами в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі, областях, міжрегіональними територіальними органами, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, та підлягають обов'язковому розміщенню на сайті контролюючого органу, який надав консультацію, протягом 10 календарних днів після дня їх надання без зазначення найменування (прізвища, ім'я, по батькові) платника податків та його податкової адреси.

Також, в органах Державної фіскальної служби України працюють Центри обслуговування платників податків (далі - ЦОП), які теж повинні надавати консультаційні послуги.

Перелік ЦОП можна знайти на сайті Державної фіскальної служби України.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1315

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net