Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулася заключна конференція Проекту USAID АгроІнвест

Вчора, 30 листопада 2015 року, відбулася заключна конференція Проекту USAID АгроІнвест «Проект USAID АгроІнвест: пять років підтримки розвитку сільського господарства України, з думкою про майбутнє!», на якій була присутня президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Вікторія Волковська.

Під час конференції проводилися панельні дискусії, на яких обговорювалися питання реформування земельних відносин, розширення доступу до фінансування для сільгосптоваровиробників та розвитку ринкової інфраструктури. За час дискусій було представлено результати та досягнення роботи Проекту USAID Агроінвест у різних сферах підтримки розвитку аграрної політики, створення стабільного законодавчого середовища, яке б забезпечувало сприятливі умови для розвитку багатоукладної аграрної економіки, сільських територій та збалансованих земельних відносин, забезпечення доступу до фінансів для малих і середніх сільгосптоваровиробників, розвитку ринкової інфраструктури, виходу продукції українських аграріїв на нові ринки та дотриманню міжнародно визнаних стандартів якості при виробництві та переробці продукції.

 

Під час обговорення проблеми доступу до фінансування для малих і середніх сільгосптоваровиробників, президент ВАКС Вікторія Волковська у своєму виступі зазначила важливість та необхідність таких проектів, як АгроІнвест:

«За період співпраці лише кредитними спілками-членами ВАКС надано сільськогосподарських та фермерських кредитів на суму більше 37 млн. грн.

І, якщо в 2012 р. питома вага агрокредитів складала 5,5%, то в 2015 р. цей показник досяг 11,5%, а їх розміри зросли з 50 тис. грн. до 135 тис. грн в 2015 р.

За 4 роки співпраці у семінарах та тренінгах, які проводив АгроІнвест, взяли участь 650 представників КС. За цей час з'явилися нові кредитні продукти, а розвиток агрокредитування отримав новий поштовх»

 

На заключення свого виступу, президент ВАКС від імені кредитних спілок подякувала Проекту за 4 роки плідної праці та висловила сподівання, що Проект повернеться в Україну.

Під час конференції працювала виставка продукції партнерів Проекту USAID АгроIнвест, де учасники могли поділитися своїми знаннями та досвідом, а також налагодити нові партнерські відносини на майбутнє.

Також, спеціально до конференції Проект випустив спеціальний буклет, в якому викладено основні здобутки за 5 років роботи Проекту. Повну версію у формі буклету можна знайти на сайті Проекту USAID АгроІнвест.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1299

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net