Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Круглий стіл присвячений фінансовій грамотності населення

У Київській Школі Економіки разом із Університетом Банківської Справи, 21 жовтня 2015 року, було проведено експертний круглий стіл на тему "Хто повинен відповідати за фінансову грамотність у країні та як її найкраще розбудувати?". Захід проводився за підтримки та безпосередньої участі Національного Банку та Міністерства освіти і науки України.

За результатами круглого столу, учасниками було погоджено провести загальну систематизацію ініціатив та проектів за напрямком «фінансова грамотність/фінансова обізнаність/фінансова просвіта» задля подальшої активізації спільної роботи.

Усі бажаючі можуть долучитись до систематизації та надати інформацію відповідно до форми подачі у вкладеному файлі.

Рекомендації щодо заповнення:

  • дана форма направлена на відбір ініціатив відповідно до тематичної ознаки; прохання за можливістю дотримуватись її. Якщо Ваші проекти та ініціативи були розроблені за іншим принципом, прохання також надати інформацію, вказавши при цьому інформацію відповідно до всіх інших колонок, крім першої, тематичної.
  • прохання вказувати лише ті ініціативи, які наразі тривають. Якщо Ви маєте проекти, які були реалізовані в минулому, але можуть бути успішно повторені, прохання описати їх окремо.
  • прохання відправляти заповнену таблицю на адресу valeriia.sieliezienieva@bank.gov.ua (Валерія Сєлєзєнєва) з копією на Olena.Shynevska@bank.gov.ua (Олена Шиневська).

Загальна систематизація триватиме до кінця жовтня - до 30.10, п'ятниці. Далі - отримана інформація буде консолідована, учасники даного опитування будуть повідомлені про результати для подальшого вироблення бачення необхідного плану дій.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1291

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net