Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулась зустріч керівників Нацкомфінпослуг і представників професійних об’єднань ринку кредитної кооперації

Сьогодні, 30 вересня, відбулась зустріч керівників Нацкомфінпослуг і представників професійних об'єднань ринку кредитної кооперації.

У зустрічі взяли участь Голова Нацкомфінпослуг І. Пашко, Член Комісії О. Максимчук, директор департаменту нагляду за кредитними установами Л. Мендрул, фахівці департаменту, а також представники ВАКС і НАКСУ.

Учасники засідання обговорили питання, що сьогодні найбільше турбують ринок кредитної кооперації.

Зокрема йшлося про імплементації українського законодавства до законодавства ЄС і вимог до розміру капіталу кредитних установ у 5 млн євро.

Представники ВАКС і НАКСУ наголосили, що українські кредитні спілки не можуть виконати такі вимоги, і ринку кредитної кооперації вкрай необхідно виключення та зміни в Угоду про асоціацію.

Головним під час обговорення було питання розробки Концепції подальшого розвитку кредитних спілок. Учасники зустрічі зауважили про необхідність ухвалення нової редакції Закону «Про кредитні спілки». При цьому представники асоціацій зазначили, що поки остаточно не буде вирішено питання статусу неприбутковості кредитних спілок, складно опрацьовувати проект нової редакції Закону «Про кредитні спілки» та розглядати функції, послуги й інструменти кредитної спілки.

Усі учасники зустрічі погодились, що, опрацьовуючи Концепцію розвитку кредитної кооперації, необхідно враховувати наявність і затребуваність на ринку і тих кредитних спілок, які з невеликими активами працюють на пайових внесках, і тих, які з більшими активами працюють з вкладами (внесками) на депозитні рахунки.

За підсумком обговорення учасники домовились надати свої пропозиції щодо Концепції подальшого розвитку кредитних спілок й основних положень нової редакції Закону «Про кредитні спілки».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1280

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net