Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС просить терміново вжити належних заходів щодо розробки та прийняття змін до закону про РРО

З проханням терміново вжити належних заходів щодо розробки та прийняття змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» ВАКС звернулася до голови Державної фіскальної служби України пана Насірова Р. М., голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики пані Южаніної Н. П., голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності пана Рибалки С. В.

Зокрема ВАКС наголошує, що потрібно:

  • або передбачити скасування необхідності застосування реєстраторів розрахункових операцій небанківськими фінансовими установами;
  • або надати можливість використання інших обліково-реєструючих систем, адаптованих для ринку фінансових послуг.

На переконання ВАКС, Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ, що набрав чинності 1 січня 2015 року, фактично створює дискримінаційні умови діяльності на ринку фінансових послуг.

«Зобов'язання використовувати РРО при вже існуючому обов'язку для небанківських фінансових установ використовувати ОРС фактично не посилить контроль за обліком розрахунків за фінансово-кредитними операціями, а створить подвійний облік (реєстрацію) таких операцій», — зазначено в листі ВАКС. І далі: «...необхідність встановлення РРО з 1 січня 2016 року, за умов існуючого обов'язку для небанківських фінансових установ використовувати ОРС не є ефективним заходом щодо контролю за обліком розрахунків підчас фінансово-кредитних операцій, призведе до створення подвійного обліку та шахрайських маніпуляцій із касовими документами, створить дискримінаційні умови діяльності на ринку фінансових послуг та суттєво знизить конкурентоспроможність кредитних спілок».

Повний текст листа ВАКС до державних органів ›››.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1270

 

 

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net