Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг схвалила зміни до Вимог до програмного забезпечення та спеціального технічного обладнання кредитних спілок, пов’язаного з наданням фінансових послуг

Сьогодні, 23 липня, на відкритому засіданні Нацкомфінпослуг було схвалено зміни до Вимог до програмного забезпечення та спеціального технічного обладнання кредитних спілок, пов'язаного з наданням фінансових послуг.

Слід зауважити: змінами враховані пропозиції учасників ринку. Так виключена норма про те, що розробник програмного забезпечення повинен мати ліцензію Служби безпеки й криптографічний захист інформації ДСТСЗІ СБУ.

Також в оновленому й схваленому проекті врегульовано питання щодо можливості використання програмного забезпечення за наявності відповідного документу, а не обов'язкової «офіційної підтримки (супроводження) розробником».

Нагадаємо, питання щодо ліцензування та криптографічного захисту програмних продуктів, які використовують у своїй діяльності кредитні спілки, а, в окремих випадках, і питання щодо супроводження встановлених ПП, неодноразово виникали в кредитних спілок і вимагали врегулювання.

Присутня на відкритому засіданні Президент ВАКС Вікторія Волковська від імені кредитних спілок подякувала Нацкомфінпослуг за ухвалені зміни.

З повним текстом змін можна ознайомитись на сайті Комісії.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1260

 


 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net