Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ДП «Інформаційно-технічний центр» Нацкомфінпослуг готове забезпечити подання фінансовими установами звітності до Комісії в електронному вигляді із застосуванням ЕЦП

Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 17.10.2013 №3723 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.11.2013 за № 1900/24432, до нормативно-правових актів Держфінпослуг внесені зміни щодо подання звітності небанківськими фінансовими установами до Нацкомфінпослуг.

Зазначені зміни передбачають можливість подання фінансовими установами звітності у вигляді електронних документів з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та Закону України «Про електронний цифровий підпис». В свою чергу подача звітності з дотриманням цих умов не потребує дублювання звітності в паперовому вигляді.

У рамках експлуатації Абонентської частини системи подання звітності із застосуванням ЕЦП(надалі - Абонентська частина) Державне підприємство «Інформаційно-технічний центр» надає Користувачам наступні послуги:

  • реєстрація фінансової установи як Користувача Абонентської частини;
  • надання Користувачу можливості накладати власний ЕЦП на звітні документі;
  • контроль ЕЦП Користувача відповідними службами Нацкомфінпослуг;
  • підтримку Користувачів з питань користування Абонентською частиною.

Для використання даної послуги, фінансовим установам необхідно:

1. Безкоштовно отримати ЕЦП в найближчому до себе представництві Акредитованого центру сертифікації ключів Державної фіскальної служби (надалі - АЦСК ІДД)*. Контакти представництв АЦСК ІДД вказані на сайті АЦСК ІДД за адресою http://acskidd.gov.ua/contacts;

2. Укласти з Державним підприємством «Інформаційно-технічний центр» відповідний договір;

3. Отримати від ДП «ІТЦ» інструкцію із зазначенням покрокового механізму інсталяції та налагодження функціонування електронного цифрового підпису.

За додатковою інформацією звертатися до Державного підприємства «Інформаційно-технічний центр» Нацкомфінпослуг за телефонами (044) 590-57-18; (099 )603-04-32 або надсилати свої питання за електронною адресою dpitc14@ukr.ner або info@finvisnyk.com.ua.

*УВАГА! Програмний комплекс «МЕДОК» в рамках даної програми не функціонує.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1252

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net