Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ООН оголошує 2012 рік Міжнародним роком кооперації

21 грудня в Нью-Йорку (в Департаменті економічних і соціальних справ) Генеральна Асамблея ООН оголосила 2012 рік Міжнародним роком кооперації, підкреслюючи внесок кооперативів у соціально-економічний розвиток суспільства. У резолюції № 64.136, прийнятій 18 грудня 2009 року, Асамблея зазначила, що кооперативи сприяють зменшенню бідності, створенню робочих місць і соціальній інтеграції.
Кооперативний сектор у світі налічує 800 млн членів у 100 країнах і приблизно 100 млн робочих місць. Обсяг охоплення людей кооперацією демонструють такі приклади:
  • Під егідою Світової ради кредитних спілок 49 000 кредитних спілок обслуговують 177 млн членів у 96 країнах, у той час як 4 200 банків Європейської асоціації кооперативних банків обслуговують 149 млн клієнтів.
  • Сільськогосподарські кооперативи виробляють 80—99 % молока в Норвегії, Новій Зеландії та Сполучених Штатах Америки; 71 % рибної промисловості в Республіці Кореї та 40 % сільського господарства в Бразилії належить кооперативам.
  • Електропостачальні кооперативи відіграють ключову роль у сільській місцевості. У Бангладеші сільські електропостачальні кооперативи обслуговують 28 млн людей. У США 900 сільських електропостачальних кооперативів обслуговують 37 млн людей і володіють половиною електричних розподільних ліній у країні.
    ООН оголошує міжнародні роки, щоб привернути увагу до основних проблем і заохотити до дій. Під час Року кооперації будуть проведені регіональні конференції, присвячені підняттю рівня обізнаності населення про кооперацію, пошуку шляхів збільшення внеску, який кооперативи роблять у соціально-економічний розвиток; також ці конференції сприятимуть створенню сприятливої нормативно-правової бази для діяльності кооперативів. Будуть запропоновані поточні дослідницькі задачі, а країни-члени ООН повинні будуть створити національні комітети, які відповідатимуть за намічені на рік кооперації заходи.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net