Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

FORUM 360°: «Інструменти залучення коштів у малий бізнес»

У вівторок, 21 квітня, в Києві відбувся FORUM 360°. Перший захід був присвячений темі «Інструменти залучення коштів в малий бізнес».

У заході взяли участь провідні фахівці в галузі інвестицій, зокрема кредитних спілок, венчурних фондів, банків та їх асоціацій, серед яких президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Вікторія Волковська, голова правління кредитної спілки «Профспілкова скарбниця» Лариса Прядко, лідер Громадської ініціативи «Розвиток Середнього Класу» Павло Роднін, голова кредитної спілки «Київський кредитний Альянс» Ольга Тугай, генеральний директор видавництва «Бліц Інформ» Володимир Чеповий, Генеральний директор ТОВ «Компанія зі управління активами IQ-Technology» Віктор Жученко, а також президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, представник Європейського банку реконструкції та розвитку Катерина Рігг.

Лідери фінансової галузі висловили спільну позицію, що економіка України знаходиться в кризі і банківський сектор, на жаль, не працює на розвиток і знаходиться в системній кризі. Але в той же час для малого та середнього бізнесу є багато інших можливостей залучення коштів, зокрема це - кредитні спілки, венчурні фонди, грантові програми, партнерство у бізнесі, прямі інвестиції. Важливе питання, що постало на форумі, - визнання власності в Україні й пов'язані з цим труднощі. Для глибшого висвітлення цієї проблематики було вирішено присвятити окремий юридичний форум.

На завершення FORUM 360° «Інструменти залучення коштів в малий бізнес» учасники висловили думку про те, що єдиним можливим інструментом, який допоможе змінити економічну ситуацію, є об'єднання підприємців.

Нагадаємо, FORUM 360° - цикл навчальних заходів, що відбудуться протягом 2015-2016 року. Кожний захід триває 360 хвилин і передбачає панельні дискусії на різні підтеми в рамках визначеної теми та нетворкингове спілкування між учасниками.

Чекайте вже в травні такі заходи в рамках FORUM 360°:

  • актуальні проблеми функціонування туристичного ринку,
  • юридичні аспекти розвитку бізнесу.

Організатори: ГО «Клуб ділових людей» у партнерстві з ДП «Український Дім на Європейській Площі».

Більше про форум тут:

Сторінка заходу

Сторінка FORUM 360° у Facebook

Контактна особа: Антон Матіяш

+38 097 92 450 38

avmatiiash(@)gmail.com


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1235

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net