Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Актуальні питання застосування РРО обговорювали під час круглого столу

У комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики 1 квітня був проведений «круглий стіл» на тему «Актуальні питання застосування РРО» із запрошенням народних депутатів України, представників Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби, громадських об'єднань та асоціацій.

У цьому «круглому столі» взяла участь і президент ВАКС Вікторія Волковська.

Під час засідання обговорювали законодавчі ініціативи щодо застосування РРО, зокрема, проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій)» (реєстраційний номер 1718 від 13.01.2015 р.).

Цим законопроектом пропонується повернути норму до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», щодо можливості підприємствам, організаціям та установам, які надають послуги, не застосовувати РРО у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій.

Вікторія Волковська, виступаючи під час засідання «круглого столу», акцентувала увагу на негативних наслідках та недоцільності запровадження касових апаратів у кредитних спілках, які мають спеціальне програмне забезпечення і вже здійснюється належний облік касових операцій.

Також було наголошено на значних витратах, що будуть вимушені понести суб'єкти господарювання під час встановлення й обслуговування касових апаратів, які будуть закладені у вартість послуг і призведуть до підвищення їх вартості для населення.

За результатами круглого столу було вирішено підтримати проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій)» (реєстраційний номер 1718 від 13.01.2015) та направити відповідні листи до профільного комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

ВАКС підготувала лист на підтримку цього законопроекту та направила його до комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та Нацкомфінпослуг.

Слід зазначити, що на початку 2015 року ВАКС вже направляла відповідні листи на підтримку вищезазначеного законопроекту та наголошувала на виключенні кредитних спілок з переліку суб'єктів господарювання, які повинні застосовувати РРО.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1221

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net