Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС спільно з «АВС-Центр» підготували звернення до Нацкомфінпослуг щодо складання звітних даних кредитними спілками

ВАКС спільно з партнером — аудиторською компанією «АВС-Центр» підготували лист до Нацкомфінпослуг щодо складання звітних даних кредитними спілками з 01.01.2015 р., в якому поставили низку питань регулятору.

Зокрема, на виконання статті 121 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та п. 2 Постанова КМУ «Порядок подання фінансової звітності» від 28.02.2000 № 419 (зі змінами від 07.11.2013 № 820) кредитні спілки, починаючи з 1 січня 2015 року, зобов'язані складати фінансову звітність відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

При цьому в листі перераховані чинники, що зумовлюють проблеми виконання вимог щодо складання звітних даних кредитними спілками відповідно до Порядку № 177 та водночас впровадження МСФЗ.

У зв'язку з цим постали такі питання:

«Питання 1: На підставі яких даних бухгалтерського обліку (наприклад, відповідно до П(С)БО чи МСФЗ) кредитні спілки повинні до Порядку № 177?

Питання 2. Якщо заповнювати форми звітних даних необхідно відповідно до МСФЗ, то:

  • як практично здійснити зміну вступного сальдо (яке не буде відповідати інформації, відображеній в звітних даних на кінець попереднього звітного року) та відобразити у звітному періоді коригування пов'язані з іншими (згідно с МСФЗ) вимогами щодо класифікації, визнання та оцінки капіталу, РЗПВ та активів кредитної спілки?
  • як буде оцінюватись недотримання кредитною спілкою нормативів, встановлених Розпорядженням № 7, у зв'язку з неузгодженістю чинного законодавства щодо бази визначення цих нормативів?».

Повний текст листа ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1213


 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net