Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

На відкритій частині засідання Нацкомфінпослуг розглянули низку питань, що стосуються діяльності кредитних спілок

На відкритій частині засідання Нацкомфінпослуг, що відбулося 19 березня, розглядали низку питань щодо діяльності кредитних спілок.

Перше питання: остаточна редакція проекту Стратегії реформування державного регулювання ринків небанківських фінансових послуг на 2015-2020 роки, доопрацьованого з урахуванням пропозицій Комісії та учасників ринку небанківських фінансових послуг.

Приємно зазначити, що всі пропозиції ВАКС враховані й знайшли своє відображення в Стратегії реформування державного регулювання ринків небанківських фінансових послуг на 2015-2020 роки. Сподіваємось, в планах роботи Нацкомфінпослуг питання подальшого розвитку ринку кредитної кооперації будуть більш детально викладені й реалізовані.

Другим питанням розглянули проект листа Нацкомфінпослуг до Адміністрації Президента України щодо Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», який схвалений Верховною Радою України (реєстраційний № 1580) від 22.12.2014 р.

За результатом розгляду цього питання Нацкомфінпослуг ухвалила рішення про схвалення проекту листа Нацкомфінпослуг до Адміністрації Президента, у якому запропонувала право посвідчення довіреностей окрім нотаріусів надати Головам Спостережних Рад кредитних спілок.

Сподіваємось, питання найближчим часом буде вирішено. При цьому, керівники ВАКС і НАКСУ звернулись до Членів Комісії з проханням окрім листа до Адміністрації Президента надати Інформаційний лист для використання в своїй діяльності учасниками ринку.

Також на відкритому засіданні розглядали пропозиції й зауваження Нацкомфінпослуг до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», який надійшов на підпис Президенту України. Так у Законі України «Про ліцензування видів господарської діяльності» окрім давноочікуваної нами норми про запровадження безстрокових ліцензій, на жаль, існує надзвичайно велика кількість норм, що не узгоджуються з профільними законами, які регулюють діяльність ринку небанківських фінансових послуг.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1212

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net