Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники ВАКС взяли участь у першому відкритому засіданні нового складу Нацкомфінпослуг

Сьогодні, 18 лютого, представники ВАКС взяли участь у першому відкритому засіданні нового складу Нацкомфінпослуг.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1. Про погодження без зауважень проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2011 р. № 1386».

2. Про погодження із зауваженнями проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну пасажирів та третіх осіб».

3. Про затвердження планів імплементації актів законодавства ЄС.

4. Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання державними органами та органами місцевого самоврядування, державними реєстраторами інформації про фінансові операції та їх учасників до Державної служби фінансового моніторингу».

5. Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання єдиної державної інформаційної системи у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

6. Про затвердження Плану роботи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на 2015 рік.

7. Про внесення Змін до Плану роботи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на 2014 рік.

Президент ВАКС В. Волковська звернулась до Голови та Членів Нацкомфінпослуг з проханням створити робочу групу з опрацювання розробки та реалізації плану імплементації директив ЄС, які мають вплив на ринок кредитної кооперації, та включити питання до Плану роботи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на 2015 рік.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1202

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net