Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС змушена повторно звернутися до органів державної влади щодо ліцензування на ринку кредитної кооперації

Сьогодні, 20 січня, ВАКС повторно направила лист до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів, Міністерства юстиції України та Нацкомфінпослуг у зв'язку з критичною ситуацією, що склалась з ліцензуванням на ринку кредитної кооперації.

«Органом ліцензування діяльності кредитних спілок по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки та діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (далі - ліцензії кредитних спілок), є державний колегіальний орган Нацкомфінпослуг.

На даний час такий орган, в порушення принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг, не сформований.

На відміну від інших учасників ринку небанківських фінансових послуг ліцензії кредитних спілок є строковими (3 та 5 років) і вже більше трьох останніх місяців спілки позбавлені можливості отримати необхідні для роботи ліцензії.

Неодноразово, учасники ринку кредитної кооперації, зокрема ВАКС, звертались до державних органів з проханням усунути таке дискримінаційне положення та надати ліцензіям кредитних спілок безстроковість, але протягом всіх років розгляд органами державної влади чисельних пропозицій та звернень незмінно залишався без результативним.

Сьогодні, в надскладний, кризовий період, штучно створені умови не дають нам можливості працювати. ВАКС знов звертається до державних органів влади з наполегливим проханням негайно прийняти рішення та надати можливість кредитним спілками працювати і одержувати необхідні ліцензії», — ідеться в листі ВАКС.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1189

 

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net