Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Голова Державної регуляторної служби зустрічалась з підприємницькою спільнотою

У Державній регуляторній службі України 15 січня новопризначена Голова Ксенія Ляпіна зустрілась з представниками асоціацій, об'єднань підприємницької спільноти.

Під час свого виступу Ксенія Михайлівна зауважила, що перший напрямок роботи Служби — дерегуляція. Другий — очищення впливу зайвого регулювання на бізнес середовище.

Також К. Ляпіна зазначила, що Регуляторна Служба не може впливати на розміри податків, проте буде здійснювати вплив на систему адміністрування. У свою чергу, представники асоціацій, об'єднань висловлювали свої пропозиції, занепокоєння, і надзвичайно велику увагу учасники зустрічі приділили обговоренню оновленого Податкового кодексу. Практично всі представники бізнес-спільноти наполягали на негайному внесенні змін до Податкового Кодексу або пропонували повністю його переглянути.

Президент ВАКС В. Волковська в своєму виступі зауважила, що протягом багатьох років завдяки діяльності Держпідприємництва учасники ринку мали змогу призупинити прийняття незрозумілих, неприйнятних рішень з боку їх регуляторів. Висловила сподівання, що така можливість у ринків збережеться і що найближчим часом спільними зусиллями і спільноти, і державних органів, і Державної регуляторної служби в надважливий документ Держави Податковий кодекс будуть внесені зміни. 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1187

 

 

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net