Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС пропонує внести зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Сьогодні, 14 січня, ВАКС звернулася до Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби та Комітету ВР України з питань фінансової політики і банківської діяльності щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

У своєму листі ВАКС звернула увагу на те, що 1 січня 2015 року набрали чинності норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ.

Цим Законом внесені зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Зокрема, внесені зміни до статті 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відповідно до яких діяльність з надання послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, виключена з переліку діяльностей, під час яких не застосовуються реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки.

Під дію цих змін потрапили і кредитні спілки.

У свою чергу ВАКС зазначає, що «кредитна спілка є фінансовою установою, виключним видом діяльності якої є надання фінансових послуг, передбачених Законом України «Про кредитні спілки». І пропонує «внести зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» шляхом доповнення статті 9 пунктом 3 такого змісту:

«Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються:

(...)

3) при наданні послуг кредитними спілками, відповідно до Закону України «Про кредитні спілки»

(...)».

Повний текст листа ВАКС до державних органів ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1186

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net