Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Агрокредитування. Кредитування малих і середніх сільгоспвиробників: нові програми, нові продукти

За підтримки Проекту «АгроІнвест» 18 грудня відбувся семінар-практикум, під час якого кредитні спілки-члени ВАКС обмінювались досвідом і розповідали про свої нові програми й продукти кредитування сільгоспвиробників.

Зокрема кредитна спілка «Вигода» поділилась досвідом роботи з фермерами та сільгоспвиробниками. Кредитна спілка «Косівська» розповіла про впровадження в своїй області програми «Зелений туризм». Про свою роботу з селищними радами та про отримані результати розповіла кредитна спілка «Дія». Кредитна спілка «Кредит-Союз» поділилась напрацюваннями щодо роботи з дітьми та запровадження нових просвітницьких програм для населення.

Серед інших питань учасники обговорювали роботу з аграріями, ділились досвідом роботи з населенням, розповідали про надбання та «підводні каміні» при впровадженні програм агрокредитування. Надзвичайно цікавими були й доповіді про впровадження програм «Вирощування продуктивних сортів полуниці» та «Сухий вітамін».

Ми сподіваємось, що під час семінару-практикуму в наших кредитних спілок з'явились нові ідеї та задуми-проекти. Чимала кількість питань до доповідачів свідчить про зацікавленість наших кредитних спілок ще більше уваги приділити програмам агрокредитування.

 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1173

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net