Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

У зв’язку з активною фазою АТО робота органів державної виконавчої служби в Донецькій та Луганській областях ускладнена і вжиття заходів примусового виконання сьогодні не виявляється можливим

ВАКС 5 листопада звернулась до Державної виконавчої служба України з проханням надати інформацію:

  1. До яких органів Державної виконавчої служби передані виконавчі провадження від органів ДВС, що були розташовані в населених пунктах проведення АТО?
  2. Яким чином здійснюється утримання за виконавчими листами у разі переміщення боржників або одержання ними пенсії поза зоною проведення АТО?

ВАКС отримала відповідь Державної виконавчої служби 25 листопада, де зазначено: «... у зв'язку із проведенням активної фази АТО робота органів державної виконавчої служби у Донецькій та Луганській областях ускладнена, а тому забезпечити виконання виконавчих документів та вжиття заходів примусового виконання відділами державної виконавчої служби на даний час не виявляється можливим.

Крім того, враховуючи місце виконання рішення, дії по виконавчих впровадженнях, які відкриті органами державної виконавчої служби на територіях проведення АТО, не можуть здійснюватись іншими органами державної виконавчої служби, а передача таких проваджень у встановленому законодавством порядку до інших органів державної виконавчої служби з об'єктивних причин на даний час не може бути здійснена».

Проте, свої пропозиції щодо врегулювання порушених питань Державна виконавча служба направила до Міністерства юстиції України і зазначила, що після врегулювання проблемних питань відповідна інформація буде розміщена на офіційному сайті ДВС.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1162

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net