Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулось розширене засідання членів Правління ВАКС, Ради ПЗВ і Ради УОКС

Учасники засідання, що відбулося 19 листопада, обговорювали сьогодення ринку кредитної кооперації та говорили про подальші плани стабілізації й розвитку.

Обговорюючи питання порядку денного, члени Правління ВАКС, Ради ПЗВ і Ради УОКС зауважили, що сьогодні кредитні спілки чи не єдині фінансові установи, які в умовах кризи продовжують кредитувати пересічне населення, фермерів, сільгоспвиробників тощо. Проте спілки мають чимало обмежень і перепон у своїй діяльності - як законодавчих, так і суб'єктивних, оскільки на ринку присутні «сірі» фінансові установи, які своєю діяльністю шкодять професійному іміджу кредитних спілок.

Учасники засідання зазначили, що ринок кредитної кооперації потребує реформування та розширення інструментів. У той же час, члени Правління ВАКС, Ради ПЗВ і Ради УОКС звернули увагу на необхідність шукати цивілізовані шляхи виведення з ринку псевдо кредитних спілок і спілок, які ведуть свою діяльність з порушенням кооперативних принципів і стандартів.

За підсумками обговорення учасники засідання дійшли висновку, що потрібно поновити роботу над проектом нової редакції Закону «Про кредитні спілки».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1159

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net