Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

У Верховній Раді зареєстрований проект Закону щодо запровадження виборчого збору

У Верховній Раді України зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження виборчого збору) за № 4458а від 11.08.2014 р.

Законопроект включений до порядку денного п'ятої сесії Верховної Ради України сьомого скликання, відповідно до постанови Верховної Ради України від 02.09.2014 № 1655-VІІ.
Вищезазначений законопроект передбачає тимчасово, до 1 січня 2015 року, встановити виборчий збір, зокрема, з процентів, нарахованих на суму поточного або вкладного (депозитного) банківського рахунку, процентного або дисконтного доходу за ощадними (депозитними) сертифікатами, процентів на вклад (депозит) члена кредитної спілки.

ВАКС звертає увагу, що 2 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів», яким вже запроваджено оподаткування пасивних доходів, зокрема, у вигляді процентів на вклад (депозит) члена кредитної спілки та плати (відсотку), що розподіляється на пайові членські внески членів кредитної спілки за ставкою податку на доходи фізичних осіб у розмірі 15 %.

Таким чином, виборчий збір, запропонований законопроектом № 4458а, ляже додатковим тягарем на фізичних осіб, доходи яких вже оподатковуються податком на пасивні доходи та військовим збором.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1132

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net