Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС звернулася до голови Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності щодо доцільності кардинальних змін у підході до нагляду та регулювання ринку кредитних спілок

ВАКС звернулася до голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності пана Риженковго О. М. з приводу проекту внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо Національних комісій, що здійснюють державне регулювання ринків цінних паперів і фінансових послуг.

У своєму листі ВАКС наголосила, що, на думку Асоціації, кардинальні зміни та реформи у небанківському фінансовому секторі економіки потребують всебічного, ґрунтовного розгляду та опрацювання можливих варіантів і головне — це має відбуватися в контексті загальнодержавної політики щодо стабілізації фінансової системи в цілому.

«Ми підтримуємо реформи, направлені на запровадження прозорого, дійового та неупередженого державного регулювання. Водночас, нас непокоїть те, що на даному складному етапі розвитку України, з об'єктивних причин можуть бути втрачені напрацьовані механізми функціонування небанківських фінансових установ, системи кредитної кооперації, тощо», — ідеться в листі ВАКС.

Більше про це ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1119


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net