Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Повідомлення щодо припинення членства у ВАКС кредитної спілки «Фінансова Країна»

ВАКС повідомляє про те, що згідно з рішенням правління від 06.08.2014 року, вважає за необхідне припинити членство в ВАКС кредитної спілки «Фінансова Країна», політика якої не відповідає нормам поведінки на фінансовому ринку, що прийняті кредитними спілками-членами ВАКС.

З початку 2014 року ВАКС неодноразово пропонувала КС «Фінансова Країна» переглянути свою фінансову політику загалом і розмір відсотків по депозитах зокрема — як такі, що є невиправдано високими. На жаль, правління КС «Фінансова Країна» кожного разу ігнорувало ці звертання.

Сьогодні внаслідок того, що офіс КС «Фінансова Країна» не працює, на телефонні дзвінки ніхто не відповідає, чимала кількість членів-вкладників КС «Фінансова Країна» звертається до асоціації за допомогою. ВАКС рекомендує ознайомитись з порядком дій щодо звернення до правоохоронних органів на офіційному сайті ВАКС.

Враховуючи ситуацію, яка склалася з КС «Фінансова Країна», ВАКС вкотре наголошує на тому, що буде відмовляти в прийнятті до членів Асоціації тим кредитнім спілкам, які здійснюють надмірно ризикову політику, не оприлюднюють річну фінансову звітність, залучають вклади (внески) за завищеними ставками.

На думку ВАКС, ставка по депозитах більша ніж 17-22 % річних є такою, що унеможливлює виконання кредитними спілками своїх зобов'язань перед вкладниками. Особливо, з урахуванням того, що діюче законодавство не передбачає державного гарантування в цьому сегменті фінансового ринку.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1112

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net