Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Кабмін розглядав питання про стан і перспективи діяльності кредитних спілок

3 лютого цього року відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому було розглянуто питання про стан і перспективи діяльності кредитних спілок.
Жодного остаточного рішення в цей день Кабміном прийнято не було, оскільки на засіданні паралельно розглядалися два варіанти розпоряджень, поданих відповідно Держфінпослуг і Держпідприємництва (докладніше про це буде йтися в матеріалі, опублікованому у виданні «Вісник кредитної кооперації», який з 1 січня 2010 року виходить у електронному вигляді).
Напередодні цього засідання Кабінету Міністрів ВАКС, ОКС «ПЗВ» і НАКС, «ОКС НАКСУ» у відповідному листі на адресу прем’єр-міністра та членів Кабінету Міністрів вислови своє ставлення до винесених на розгляд Кабміну проектів розпоряджень.
Протягом найближчих днів, за рішенням Кабміну від 3 лютого, в колі зацікавлених відомств та об’єднань кредитних спілок буде продовжена інтенсивна робота щодо остаточного узгодження Плану антикризових заходів у сфері діяльності небанківських фінансових установ, піднаглядних Держфінпослуг, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг № 276 від 24.02.2009 р., який після цього буде невідкладно погоджений Урядом.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net