Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС взяла участь в обговоренні проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від капіталу»

Вчора, 26 червня, в комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради відбулась робоча нарада з приводу проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від капіталу» (№ 4101а від 18.06.2014 р.) та безпосередньо питань сплати спеціального податку в розмірі 18 % з нарахованих депозитів тощо.

В обговоренні взяли участь народні депутати, представники Міністерства фінансів (ініціатори та розробники вищезгаданого Закону), Національного банку України та Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку. Також до обговорення були запрошені представники фінансового ринку — Всеукраїнська асоціація кредитних спілок, банківського — Національна асоціація банків України та Український кредитно-банківський союз, фондового — Українська асоціація інвестиційного бізнесу та Асоціація фондового партнерства, інші експерти.

Слід зазначити, ВАКС продовжила наполягати на тому, що ставку податку на вклади (депозити) у розмірі 5 % не залежно від суми отриманих (нарахованих) відсотків є зрозумілою та більш прийнятною для вкладників і кредитного ринку.

Таку позицію підтримали й Національна асоціація банків України, і, навіть, фахівці Національного банку.

Проте 26 червня проводилось обговорення, а не остаточне вирішення питання, яке належить виключно до компетенції Верховної Ради України.

Детальна інформація надіслана членам ВАКС сьогодні в «Оперативних новинах».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1077


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net