Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники ВАКС зустрілися з новим директором департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами та бюро кредитних історій Нацкомфінпослуг

Представники ВАКС зустрілись і познайомились з новим директором департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами та бюро кредитних історій Нацкомфінпослуг Мендрул Ларисою Миколаївною

Новопризначений директор департаменту обговорила з представниками ВАКС і НАКСУ питання взаємодії між ринком та Нацкомфінпослуг, основні проблеми, що виникають у діяльності кредитних спілок.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили питанням кредитів мобілізованих осіб, допомоги, яку кредитні спілки надають та можуть надати українським військовим.

Було підкреслено, що саме кредитні спілки особливу увагу приділяють індивідуальному підходу до таких позичальників і мають чималий досвід допомоги своїм членам, котрі потрапили в форс-мажор.

Також представники ринку наголосили на тому, що потребує негайного обговорення найближчим часом, а саме: ліцензування, ведення внутрішнього аудиту, навчання тимчасово виконуючих обов'язки, видача кредитів біженцям й останні ініціативи щодо внесення змін до податкового законодавства.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1069

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net