Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Європейський Союз готує програму для розвитку приватного сектора в Україні

У приміщенні Делегації Евросоюзу (м. Київ), 10 червня, відбувся круглий стіл, у рамках якого учасники обговорили підсумки першої місії з підготовки програми «Україна — сталий розвиток приватного сектора».

Ішлося про попередні висновки та пропозиції щодо найбільш актуальних проблем малих і середніх підприємств в Україні, а також про напрямки їх підтримки й те, як можна подолати існуючі перешкоди та сприяти подальшому розвитку сектора.

У засіданні круглого столу взяли участь представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Максим Нікішин й Ольга Мороз.

Під час круглого столу представники ВАКС висловили зацікавленість програмою ЄС, направленою на розвиток приватного сектору, особливо такими напрямками: спрощення доступу до фінансових ресурсів у сільській місцевості, підтримка проектів, пов'язаних із запровадженням енергозберігаючих технологій і зменшенням забруднення навколишнього середовища.

Також представники ВАКС наголосили на тому, що необхідно розвивати навчальні програми з фінансової грамотності для жителів сільської місцевості.
У цілому, представники делегації ЄС позитивно оцінили роль кредитних спілок й асоціацій, зокрема ВАКС, у підтримці малого підприємництва в сільській місцевості, однак наголосили, що зараз програма підтримки малого та середнього підприємництва знаходиться на стадії обговорення й детального опрацювання, а конкретні шляхи в цьому напрямку будуть запропоновані через певний час.
Чергові зустрічі заплановані на вересень цього року.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=1063

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net